۱۳۸۶ اسفند ۱۰, جمعه

حمايت بي نظير خانواده ها و مردم از اعتراضات دانشجويان دانشگاه شيراز

اعتراضات و تحصن دانشجويان دانشگاه شيرازموقتا به خاطر روز اربعين حسيني و جمعه تعطيل گرديده ولي دانشجويان وعده دادند كه روز شنبه 10/12/86 براي ادامه تحصن مجددا تجمع خواهند كرد .يكي از دانشجويان دانشگاه شيراز اين تحصن را طولاني ترين وگسترده ترين تحصن دانشجويي بعد از انقلاب ضد سلطنتي 57 ناميد و گفت صحنه هايي كه در اين تحصن چند روزه شاهد بودم برايم ياد آور خاطراتي بود كه بزرگترهاي ما از وقايع انقلاب 57 براي ما تعريف كرده بودند . به عنوان مثال پدر هاومادرهاي زيادي براي تشويق و حمايت از دانشجويان به ما پشتگرمي ميدادند , چند خانم را ديدم كه آبميوه خريد كرده بودند و براي بچه ها آورده بودند تقسيم ميكردند , يك خانم تراكت خواسته دانشجويان مبني بر استعفاي رئيس دانشگاه را به دست كودكش داده بود و با تشويق پشتگرمي ميدادند , يا چند پدر ومادر مسن آمده بودند و به دانشجويان پول داده بودند . برخي براي بچه ها نوشابه آوده بودند . و خلاصه به شيوه هاي مختلف اين يك دستي و يكدلي مايه پشتگرمي را ميديديم .

۱ نظر:

shabake etemad گفت...

برای انجام نافرمانی مدنی در مرحله اول باید یک سیستم اطلاع رسانی سریع و قابل اعتماد وجود داشته باشد که اگر قرار به انجام کاری شد همه در کمترین زمان با خبر بشوند
شبکه اعتماد پروژه یی است بی خطر برای آمادگی و اطلاع رسانی و انجام مبارزات و نافرمانی مدنی

شبکه اعتماد متعلق به گروه خاصی نیست و هر کس در هر جا که بخواهد می تواند اعلام کند .

از همه مدیران وبلاگ ها و سایت ها تقاضا داریم اگر فکر می کنید شبکه اعتماد می تواند به آزادی ایران کمک کند از آن پشتیبانی کنند.

اگر می خواهی و در جلسات شبکه اعتماد شرکت کنیدد تا در مورد شبکه اعتماد برای شما توضیحات بیشتری بدهیم با این ایمیل تماس بگیرید

man@sosiran.com

برای دیدن عکس های شبکه اعتماد که نحوه درست کردن ردیف و چگونگی رسیدن 8نفر به 20 میلیون نفر به وبلاگ زیر مراجعه فرمایید

www.etemad.tk

www.shabake-etemad.blogfa.com

شبکه اعتماد متعلق به همه آزادی خواهان ایران است.برای دانلود فیلم آموزش نحوه عملکرد این شبکه(شبکه اعتماد) روی لینک های زیر کلیک کنید:

دانلود قسمت اول حجم : ۲.۷۵ مگابایت
http://files.myopera.com/iran_a/etemadnet/SHABKE%20ETMAD---WWW.AZAADI.TK.dat

دانلود قسمت دوم ججم : ۲.۶۶ مگابایت
http://files.myopera.com/iran_a/etemadnet/SHABKE%20ETEMAD2---WWW.AZAADI.TK.dat

فیلم توضیح شبکه اعتماد در یوتیوب
http://fr.youtube.com/watch?v=YLeSblybt4U

از طرف آزادی خواهان داخل و خارج از کشور